98 відгуків
+380 (63) 109-83-66
+380 (66) 711-16-71
+380 (67) 570-72-47
Интернет-магазин "СанТехХаус"

Гранітні мийки "Bretta Granit"

Вашій увазі представляються мийки фірми Bretta. Довговічні і прості у догляді раковини з граніту підійдуть до будь-якого інтер'єру, покупець будь-якого міста України знайде для себе потрібну мийку серед круглих,квадратних, овальних, трапецієподібних (кутових), одне і двухчашевых. Все модели представлены в двенадцати цветах, что облегчает выбор и позволяет подобрать мойку под любую поверхность и дизайн.Мойки Бретта устойчивы к температурам, окрашиваниям и царапинам, что делает их очень долговечными и неприхотливыми в уходе, Ваша мойка будет удивлять вас своим первозданным видом в течении многих лет.
Все представленные раковины создаются в процессе объединения частиц гранитного заполнителя (также называемого кварцем) со специальной грануляцией с жидким связующим в пропорциях 80% - 20%.
Полімеризація (затвердіння матеріалу) відбувається в контрольованих умовах всередині форми, що надає мийці Bretta (Бретта) особливу конфігурацію.
Гранітний заповнювач, за шкалою Мооса, четвертий мінерал в природі. Він надає продукту стійкість до подряпин і вицвітання.
Механічна міцність забезпечується сполучною речовиною, і відповідний вибір грануляції дозволяє насолоджуватися матовістю кам'яної поверхні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner